Tulevat museoajot

Pro Haapamäki -päiven museoliikenne 29.6.2019

Haapamäki – Vilppula – Haapamäki

Haapamäki9.3019.25
Kolho9.4519.40
Vilppula9.5719.52
Vilppula10.0520.00
Kolho10.1820.13
Haapamäki10.3220.27

Haapamäki – Keuruu – Haapamäki

Haapamäki10.4018.35
Keuruu10.5618.51
Keuruu
11.0519.00
Haapamäki11.2119.16

Haapamäki – Pihlajavesi – Haapamäki

Haapamäki17.55
Pihlajavesi18.08
Pihlajavesi18.15
Haapamäki18.27

Lisätietoa Pro Haapamäki -päivistä verkkosivuilla http://prohaapamaki.fi/.